Welcome msg!

O delikatesach MadeInKaszebeKaszuby na zdrowie!

Dzãka, czyli dziękuję po naszemu. Skoro tutaj jesteś, to znaczy, że albo interesuje Cię nasz region, albo jesteś głodny – nie mogłeś trafić lepiej! Dlatego dziękujemy, że nas odwiedziłeś i chcesz się dowiedzieć, co my tutaj robimy

Każdy z nas ma w swojej pamięci smaki, których nigdy nie zapomni. Smaki, które przywołują nas myślami do dzieciństwa. My, Kaszubi, mamy mnóstwo takich wspomnień, które zamiast trzymać w pamięci, wolimy widzieć na talerzu!

My wiemy, ja smakuje nasze dzieciństwo, a co z resztą Polski? Czy wiesz, jak smakuje świeży, jeszcze gorący, sękacz, na którym wielu z nas poparzyło sobie języki w dzieciństwie (tak, to prawda, jesteśmy łasuchami)? A jak smakuje słodki i gęsty kaszubski miód, którym nasze babcie przykrywały świeże pajdy wiejskiego chleba? I oczywiście ajntopy! Gęsta zupa jarzynowa z mięsem. Moglibyśmy tak pisać w nieskończoność, ale Pan Głód właśnie się obudził i nie daje nam spokoju.

Rozwiązanie było jedno - regionalne delikatesy. Jednak nie chcieliśmy tworzyć zwyczajnego sklepu, gdzie można dostać kilka przypadkowych produktów. Chcieliśmy stworzyć nie tylko miejsce, ale przede wszystkim zespół. Ludzi, lokalnych producentów, regionalnych rzemieślników, którzy ponad wszystko kochają swój region i każdego dnia dbają o to, by smak prawdziwych Kaszub nigdy nie zginął. Dlatego propagujemy to, co zdrowe, naturalne i pochodzi z naszego regionu. Nie mamy jednej, zamkniętej oferty. Ciągle nawiązujemy nowe kontakty i nawiązujemy współpracę z nowymi wytwórcami. Dlatego naszych delikatesów nie tworzymy sami. Ty również możesz przyczynić się do poszerzenia naszego asortymentu. Jeśli znasz kogoś, kto również jest lokalnym przedsiębiorcą – pisz do nas, dzwoń, lub odwiedź nas na wejherowskim rynku! Jesteśmy gadułami i chętnie zamienimy z Tobą kilka słów.

To chyba tyle z naszej strony Teraz śmiało możesz zwiedzać naszą stronę i kupować (w razie pytań pisz do nas).

Zespół MadeInKaszebe